image
image

Hakkımızda

image
image

Hakkımızda

 Kurucu İdris KOÇ: İlk, orta ve liseyi Gümüşhane' de okuduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümüne girmiştir. 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Yüksek Okulu'nu bitirdikten sonra aynı yıl Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Trabzon İl Müdürlüğü'ne Sosyal Çalışmacı olarak atanmıştır. Sırasıyla, İl Müdürlüğü, Çocuk Yuvası ve Huzurevinde çalıştıktan sonra 1997 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Baknlığı Konya İl Müdürlüğü'ne atanmıştır. Burada Uluslararası Sosyal Hizmet, sosyal yardımlar, korunmaya muhtaç çocuk, evlat edinme ve engelliler alanlarında çalışmıştır.
          Memuriyet faaliyetleri sırasında, borsa yatırımcılığı, özel eğitim, gıda, kantin ve yurt işletmeciliği gibi alanlarda da faaliyet gösteren İdris KOÇ daha sonra girişimcilik yanının ağır basması üzerine 2002 yılında Devletteki görevinden istifa ederek özel müteşebbis faaliyetlerine ağırlık vermiştir.
          Aynı zamanda delikli saç, genişletilmiş metal ve muhtelif saç alım satım işleri de yapmış olan İdris KOÇ ; daha sonra çok ortaklı yapısı olan şirketlerindeki hisselerini satarak iş hayatına kendi vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek için tek ortaklı olarak kurduğu İdris KOÇ Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd Şti bünyesindeki işletmeleri ile devam etmektedir.
Gaziosmanpaşa Mahallesi Kenetli Sokak No 6 Karatay KONYA adresinde 99 kapasite ile ruhsal engelliler alanında faaliyet gösteren ve 17.12.2012 tarihinde açılan Özel Gökçepınar Bakım Merkezi İdris KOÇ Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd Şti bünyesinde faaliyet gösteren bakım merkezimiz olarak halen yüksek memnuniyet düzeyiyle engellilerimize hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

          Özel Gökçepınar Bakım Merkezi; 99 kişilik kapasitesiyle 7 yaş ve üzeri A BLOK ( erkek ) ve B BLOK ( kadın ) olmak üzre RUHSAL engellilere ve tüm Alzheimer, Parkinson, Demans gibi yaşlılığa bağlı, faaliyetlerini yerine getiremeyen engelli ve hastalarımıza 7 gün 24 saat aile ortamı içerisinde hizmet vermek için kurulmuş bir bakım merkezidir.

image
image
image
image